Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

HAREM HOME Mağazaları Sürat Kargo İle Anlaşmalıdır. Aksi Harem Home Mağazaları tarafından belirtilmedikçe Kargo Ücreti Alıcıya Aittir. 

Kargo Ücretinin Gönderici Tarafından Ödeneceğini İfade Eden Alıcı Bunu Ispat Etmek İle Mükelleftir.

Ödeme Seçenekleri
Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri
Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.
Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

Banka Hesap Numaralarımız:

HESAP SAHİBİ: Harem Home Ev Dekorasyon LTD. ŞTİ.

ŞUBE KODU:320

HESAP NUMARASI: 54656580

IBAN: TR06 0006 7010 0000 0054 6565 80

Kredi Kartı ile Ödeme
Kampanya kapsamındaki antlaşmalı olduğumuz kredi kartlarınızla peşin fiyatına taksitli veya tek çekim, kampanya kapsamı dışındaki diğer tüm Visa veya MasterCard ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Sorularınız veya daha fazla bilgi için, lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Whatsapp