Kargo ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri
Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra havale bildirim formumuzu kullanarak bilgi veriniz.
Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

Banka Hesap Numaralarımız:

Kredi Kartı ile Ödeme

Kampanya kapsamındaki antlaşmalı olduğumuz kredi kartlarınızla peşin fiyatına taksitli veya tek çekim, kampanya kapsamı dışındaki diğer tüm Visa veya MasterCard ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Sorularınız veya daha fazla bilgi için, lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Bize Ulaşın

  • Harem Home Ev Dekorasyon
    Merkez Mah. Yeşiloğlu Blv. No:12/1 Karaköprü / Şanlıurfa
  • 0414 347 7772
    0506 386 1270

haber bülteni

haremhome.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner